X
X
USD

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Şirket Profilimiz

WEB Panter ekibi olarak hızlı ve etkili çözüm üretebilen bir yapısı ile zaman kaybını ortadan kaldırıyoruz.

WEB Panter ailesi olarak AR-GE çalışmalarına önem veriyor, yeni teknolojilere ve gelişmelere aşığız. Firma temellerimiz sürekli yenilenmek ve gelişmek, kullanıcı dostu olmak üzere inşa edilmiştir.

Müşterilerimize karşı her zaman şeffaf, dürüst ve sorun çözmeye odaklı bir yapı içerisindeyiz. Profesyonel ekibimiz ile her zaman yanınızda yer alıyoruz. En etkili rakamın müşteri mutluluğu olduğunun bilincinde olarak 7/24 aktif ve iş takibi yapıyoruz. 

Vizyonumuz

WEB Panter ailesi olarak vizyonumuz; fayda ve gereksinim oranı en yüksek şekilde hizmet sağlamaktır. Her zaman fiyat/performans dengesini gözeten ve müşterilerine maksimum verimi sunabilen bir kuruluş olarak faaliyetlerine devam edecektir. Kısa ve uzun vadede gerek yerel gerekse ulusal düzeyde hak ettiğimiz konuma ulaşmak başlıca amacımızdır.

Misyonumuz

WEB Panter ekibi olarak uzmanlık alanında en iyisi olmayı hedeflemiş, şirket bünyesinde kendini geliştirmeyi yaşam biçimi haline getirmiş bir ekip yapısındayız. Bilişim, Teknoloji, Tasarım, SEO ve Yazılım çözümlerimiz ile müşterilerimize daima en iyi ürün ve hizmetleri sunmak kuruluşumuzun bugün ve gelecekteki amacı olacaktır.

Hedeflerimiz

WEB Panter sektörde pastadan pay almak değil pastaya şekil vermek amacıyla faaliyet göstermektedir. Hedeflerimize yürüdüğümüz bu yolda şirketimizin motivasyonunu yükselten en büyük etken müşterilerimize karşı şeffaflık, dürüstlük ve mükkemmeliyetçi çalışma prensiplerimiz olarak gösterebiliriz. Hızlı çözüm üreteilen ve müşterilerimize en iyi faydayı ve etkiyi sağlamak, insanlara ve emeklerine saygı gösteren bir kuruluş olmaya devam edeceğiz.

Web Panter markasını her zaman sektörde hizmet kalitesi ile akıllarda yer edici tutumunu göstermeye devam edecektir.


Powered by WISECP
Top